top of page
נפאל.png

טיול נפאל

טיול לנפאל הוא טיול שונה – אתגרי. כאן החלטתי גם לעשות טרק. אני לא ספורטאי גדול, אבל למדתי שמה שמאפשר התגברות על מכשולים זה כח הרצון, וזה יש.

בטיול נשוטט בנפאל, נחווה צניחת רחיפה, נשמח על אלה ילדה, נטוס מעל שרשרת ההימליה ועוד.

גשר הזכוכית.jpg

דרך המשי

המסע מתחיל בסין וכולל בתוכו בין היתר את שיאן עם חיילי הטרקוטה, גשר הזכוכית, דונהאונג וטורפאן, מעבר גבול מוטרף לקירגיזסטן, משם לאוזבקיסטן – סמרקנד ובוכרה. 7000 ק"מ בתחבורה יבשתית, מראות והרפתקאות רבים.

סרי לנקה.jpg

טיול סרי לנקה

סרי לנקה היא מקום ייחודי, עם ערים עתיקות, נופים מופלאים, חופים מיוחדים ועוד. מלאה מטיילים מכל מקום בעולם.

המסע מתחיל בקולומבו הבירה, אליה מגיעים בטיסה דרך דוחא – קטאר (כן, ישראלים עוברים שם חפשי). ממשיך ברכבת עתיקה לאנורדהפורה (עד שלמדתי את השם) – היתה בירה לפני כ 2200 שנה, משם לסיגיריה – טיפוס על צוק/מבצר עם 1200 מדרגות בלבד, ספארי, נסיעה לבדולה עם מערות עתיקות, קנדי, ביקור בבית מחסה לפילים, ועוד ועוד.

פגודת שוודגון.jpg

טיול לבורמה

בורמה היא ארץ מרתקת. מצד אחד – עוני מרוד, תשתיות כמעט ולא קיימות. מצד שני – מקדשים ענקיים מלאי זהב, ותושבים מקומיים שלמרות עניים תורמים במקדשים הללו ומדביקים עלי זהב על פסלי הבודהא. במסע בערבות בורמה נראה כאילו הלכנו 500 שנה אחורנית. בינגון – שפעם נקראה רנגון – רק 100 שנה אחורנית. כשמגיעים לניפידאו – הבירה החדשה רואים עיר מסתורית. ביקור בעיר 3007 המקדשים, הר פופה ועוד. מדהים ומרתק.

IMG_20190802_112506.jpg

פרו - ארץ האינקה

פרו היא משהו אחר. מזה שנים רבות אני רוצה להגיע לפרו. אהבתי את סיפורי האינקה ורציתי לראות את המקומות הללו, שמעתי רבות על קוסקו ומאצ'ו פיצ'ו וחשבתי שחובה להיות שם.   התרבות של האינקה, הכתב המעניין שלהם והערים העתיקות ריתקו אותי. עשיתי שם גם טרק לגבה 4,700 מטר, מומרץ ע"י עלי קוקה - חוקי שם, חוויה מדהימה.

IMG_20190719_111712.jpg

פרו - מישור החוף

פרו היתה משהו מאוד ייחודי עבורי. טיול ראשון ליבשת אמריקה. בגלל אורך החומר נאלצתי ליצור שתי הרצאות. במישור החוף נטייל בלימה הבירה, נמשיך לפראקאס - גלפגוס לעניים, נעשה גלישת חולות בהאוקצ'ינה, כמו סקי, נטוס מעל קווי נסקה המפורסמים ונראה את כל הדמויות שם, נמשיך לעמק קולקה עם הקונדורים - מוטת כנפיים 4.2 מטר!!!! ועוד חוויות.

לפלנד 8.PNG

הטיול ללפלנד

הטיול ללפלנד שונה במהותו מכל הטיולים האחרים עליהם אני מספר. הטיולים האחרים נעשו לאחר שפרשתי מהעבודה. הטיול הזה היה דילוג לעולם מיוחד בתקופת העבודה שלי, 2006. תראו איך העולם השתנה מאז. הטלפון הנייד היה טלפון בלבד.

יער צף.PNG

חצי האי הודו סין

חצי האי הודוסין היה המטרה הראשונה בטיולים שלי ולמעשה התחלק לשני טיולים. הראשון כלל את צפון תאילנד, לאחר מכן נסעתי לקמבודיה ששם הצטרפו שניים מילדי וביחד נסענו גם למרכז תאילנד. החלק השני היה ויאטנאם. כששני הטיולים הללו עברו בשלום יכולתי להמשיך למקומות נוספים.

1.PNG

טיול עם נכדים

טיול נכדים הוא טיול שונה לחלוטין מיתר הטיולים שלי. בכל ההרצאות שלי הדגש הוא על ההרפתקאות והחוויות שאני עובר, ויש תמיד לא מעט. בטיול נכדים הסיפור הפוך במידת מה.

טיקאל.jpg

הטיול לגואטמלה

טיול מהמם. מסע בין תרבויות עתיקות של שבטי המאיה, פירמידות, מנהגים שבטיים, מכשפה מהשבט, לבין טיפוס על הרי געש פעילים, שמתפרצים כשמגיעים לפסגה, וכתוספת - טייפון נחמד.

ניתן גם לשדרג את האירוע ולהפכו למסע כורסע היברידי בלתי נשכח.

מה זה מסע כורסע היברידי? הסבר כאן

והנה הקדימון לקטע ההיבירידי המומלץ להרצאה זו

דוגמאת לקטע היברדי מתוך הרצאה על טיול לפרו - ארץ האינקה -  סיור

בטנטמבו - כפר מתקופת האינקה

טעימות מהרצאות היברידיות:

דוגמא לקטע היברידי של הרצאה על בורמה - סיור בכפר בורמזי שנראה בן 2000 שנה

דוגמא לקטע היברידי של הרצאה על נפאל - סיור בבהקטפור - הבירה העתיקה של נפאל

להזמנת הרצאות על טיולים מרתקים ברחבי העולם
בגיל השלישי למתן השראה, העצמה והומור בריא..

 

צרו קשר
 

WhatsApp Image 2022-11-28 at 11.20.56(1).jpeg
WhatsApp Image 2022-11-28 at 11.20.57.jpeg
bottom of page