פרו - ארץ האינקה

למרות שנסעתי הרבה מאוד בחיי, והייתי בהרבה מדינות, אבל פרו היתה משהו מאוד ייחודי עבורי.מזה שנים רבות אני רוצה להגיע לפרו. אהבתי את סיפורי האינקה ורציתי לראות את המקומות הללו, שמעתי רבות על קוסקו ומאצ'ו פיצ'ו וחשבתי שחובה להיות שם. זה מעבר לרצון רב השנים שלי לראות את קווי נסקה ששייכים להרצאה של פרו – מישור החוף,  התרבות של האינקה, הכתב המעניין שלהם והערים העתיקות ריתקו אותי.אז זהו.

לאחר המסע המדהים במישור החוף הגעתי לארץ האינקה. התחלתי בבירה – קוסקו, המשכתי עם מדריך ישראלי מדהים לטרק בהרי האנדים עד גבה של 4,700 מטר, מתודלק היטב בקוקה – חוקי לחלוטין בפרו. מסע מרתק. מכאן לעמק הקדוש, מוראי – חוות הנסיונות החקלאית של האינקה, הערים העתיקות – צ'ינצ'רו ואולנטיטמבו. ממשיכים לשיא – מאצ'ו פיצ'ו המופלאה. חזרה לקוסקו, משם – הר הקשת בענן על צבעיו המופלאים והערים העתיקות ששימשו כחגורת המגן של קוסקו

שיכור מהחוויות אני לוקח טיסה לאי באמזונס – ומשם בסירה לכפר קטן בג'ונגל. שלושה ימים מופלאים של סיורי ג'ונגל אמיתי!!! ואו. איזו חוויה. מדהים. בטיסה משם חזרה ללימה הבירה, הדיילת שואלת מה אתה רוצה לשתות – תה, קפה או משקה קוקה. לא קוקה קולה, לא לטעות. אמיתי. כל הסיפורים בהרצאה עצמה.

צרו קשר

אביגדור ספיר - מרצה על תרמילאות לבוגרים

054-4865550

as@bluestonebd.com

ווטסאפ.jpg
שילחו ווטסאפ

© 2023 by Nick Erickson Physiotherapy. Proudly created with Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now